Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Четвер, 19.07.2018, 03:22

СВЯТО    БУКВАРЯ

28 квітня  2016 року в 1-В класі відбулося свято - прощання з Букварем.

Першокласники з гордістю розповіли, що подолали першу сходинку важкого, але такого привабливого шляху до Країни знань. Всі учні  навчилися добре читати і писати, рахувати, розв’язувати задачі та приклади.

Приємно, що порадіти першим успіхам дітей прийшли батьки, які  весь час були поруч.

Свято пройшло цікаво та весело. Завітали відомі казкові герої: Мальвіна, Буратіно, Незнайко, чарівна Казка, яких зіграли самі ж першокласники. Також у гості прийшли  підручники: Читанка, Українська мова, ожила Абетка.

А першокласники, прощаючись із своїм першим другом, першим помічником у навчанні -  Букварем, говорили зворушливі слова прощання і вдячності.

Букварик  вручив  Дипломи,  побажав дітям щасливих подорожей стежками Країни знань.

"Прощання з Букварем"

ДЕНЬ ПЕРШОКЛАСНИКА 2014

День першокласника для нашої школи вже став традиційним святом на якому привітали всіх учнів перших класів та батьків.

У ході святкового заходу діти продемонстрували свої таланти.

Діти встигли підготувати позитивний флеш-моб, який порадував всіх присутніх у залі.

На завершення першокласники дали присягу учня початкової школи.