Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 21.07.2019, 14:09

Декада кафедри вчителів початкових класів

Незабутніми павутинками спогадів бабиного літа промайнула декада кафедри вчителів початкових класів «Навчання з захопленням, виховання з любов’ю та радістю» (з 13.10 – 22.10.2014 р.). Відкрили декаду учні 4 –х класів (кл. керівники Данілова В. І., Тарановська В. В.), які підготували лінійку для молодших школярів.

Малюки послухали цікаві вірші, побачили український та східний танці, відгадали загадки.

Особливо усіх вразив своїм співом Могильний Данило, який виконав пісню «Вольниця козацька».

Усі наступні дні були насичені відкритими уроками, виховними заходами, конкурсами та виставками дитячих робіт.

Успішно здолали перші сходинки учні 2 – А та 2 – Б класів і з любов’ю подарували своїм вчителям Роженко А. В. І Локошко Л. А. щедрий урожай умінь та навичок на уроці української мови з теми «Тверді та м’які приголосні».

Не один рік учитель 3 – А класу Жарновнікова Л. Т. застосовує методи превентивного навчання під час проведення факультативу «Корисні звички». І цього разу вона працювала зі своїми вихованцями над темою «Учуся взаємодіяти», уміло організувавши роботу в парах, групах.

Наші діти допитливі, гомінкі, тому Просоленко Л. М. розвивала мовлення та навички  ораторського мистецтва на класному часі «З книгою жити – з добром дружити».

Особливим колоритом декади стали змагання «Тато, мама і я – спортивна сім’я» (учителі 1 – х класів Чупріянова О. М., Собко Н. М., Налескіна А. В.).

Дружба, взаємодопомога, сила, спритність – якості наших спортсменів. Малюки разом з батьками отримали моральне задоволення, а вболівальники – чудові враження.

Цікаві завдання отримали вихованці ГПД. Під керівництвом     Журбенко О. В. вони полинули у Годину таємниць (це ігри, кросворди, шаради).

Усім відомо, що наші школярі надзвичайно рухливі. Тому не завадила дискотека «Танцюємо разом з нами». Учитель Дводненко Л. М. зуміла організувати діточок на колективний танець під час перерви.

І знову лінійка, де керівник кафедри Жарновнікова Л. Т. підвела підсумки. Майже 140 учнів отримали грамоти, подяки та маленькі подарунки.

Завдяки досвіду і таланту вчителів початкової школи усі види робіт важко перерахувати. Але побачене не може залишити байдужими спостерігачів, спонукає до власних пошуків, до педагогічної творчості.