Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 21.07.2019, 13:37

День  святого  Андрія  Первозванного(у народі – свято калити),припадає  на  13  грудня.

Розпочалось  свято  інсценуванням  уривка  з  п’єси  С.Васильченка « На першій  гулі»,який  зіграли  учениця  10-Б класу  Мєтік  Софія  та  вчителі  Березняк  В.В.  та  Кулик М.М.

Одинадцятикласники  Повзло Олександра та Перепилиця Владислав  зіграли  сценку  з  п’єси  « За  двома  зайцями»

Уривок  із  п’єси  « Сватання  на  Гончарівці»  майстерно  про інсценували  учні  Валерія  Бережна( 10-Б клас), Іван  Крохмаль(11 клас)

Вечір  був  багатий  на  розваги: хлопці  мірялись  силою

кусали  калиту, дівчата  ворожили

розгадували  загадки, брали  участь  у  літературній  вікторині. Дуже  весело  пройшли  переспівки  між  класами – учні  продемонстрували  знання  українських  народних  пісень.

Активну  участь  у проведенні  вечорниць  прийняли  такі  учні  як:Конькова Є,Кузнєцова А,Жарновнікова Т,Фєдосєєва А,Нєпочатов І,   Орінік Є,Остроушенко А,Козел Н,Ларіна О.

Кожен  клас  представив  українські  страви, деякі  з  них  були  розіграні  на  аукціоні. Чого  тут  тільки  не  було: і  вареники, і  пиріжки,і вергуни,і млинці,і  різноманітна  випічка.

Закінчилось свято  фінальною  піснею,що  об’єднала  всіх  учасників  і  гостей  вечорниць.