07.05.2018 р. у Селидівській ЗОШ №2 відбулися чергові загальношкільні батьківські збори на тему «Відповідальність, самооцінка та контроль». Батьківські збори розпочато урочистим заходом, присвяченим Дню примирення та 73-ї річниці визволення України від фашизму. В заході прийняли участь учні 10 класу, учитель української мови Кулик Н.В., педагог- організатор Завгородня А.В.. Директор школи Корчагіна О.В. проінформувала присутніх про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів у до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 16.04.2018 р. № 367. Оксана Валеріївна поставила питання про вибір робочого навчального плану на наступний навчальний 2018-2019 н.р. Зубкова Н.О., заступник директора з ВР ознайомила батьків з інформацією про виховні заходи до Дня матері, Зіркового часу, Останнього дзвоника і літнього відпочинку у пришкільному таборі «Промінець».

21квітня у Селидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулися збори батьків майбутніх першокласників.

На зборах виступили директор школи Корчагіна О.В., заступник директора з НВР Суханова І.В., вчителі Жарновнікова Л.Т., Просоленко Л.М., Федоренко Л.Л., які інформували присутніх про початок роботи «Школи майбутніх першокласників», вимоги щодо підготовки дітей до школи.