Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Вівторок, 24.10.2017, 10:24

07.04.2017р., школа відкрила свої двері для гостей – батьків малят, які першого вересня 2017 року переступлять поріг Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. У по-домашньому затишній та по-діловому активній атмосфері відбулися перші батьківські збори майбутніх першокласників. Директор школи Корчагіна О.В. познайомила батьків з вчителями, які будуть навчати їх дітей у початковій школі. Це – Антоніна Володимирівна Роженко, Людмила Анатоліївна Локошко та Людмила Миколаївна Дводненко. "Хочеться, щоб наша співпраця була змістовною, цікавою і значною в житті кожної дитини і кожної родини", - зазначила Оксана Валеріївна.

Вступ дитини до школи - це завжди переломний момент у її житті, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас. Змінюється місце дитини в системі суспільних відносин, це перехід до нового способу життя і умов діяльності, це перехід до нових взаємин з однолітками і дорослими. Дуже важливо, щоб дитина була готовою до цих змін, готовою до навчання в школі. Деякі батьки під готовністю до школи розуміють тільки вміння дитини читати, рахувати. Читання і рахунок - це навчальні вміння, які дитина набуває в ході навчання. Безумовно, це добре, чудово і, звичайно, полегшить їй навчання у 1 класі, але це не найважливіше. Важливішою на даному етапі є психологічна готовність дитини до шкільного навчання. Чим вище рівень психологічної готовності дитини до шкільного навчання, тим вона швидше і без додаткових зусиль пристосовується до нових умов, що є надзвичайно важливим фактором для успішного навчання.