Корчагіна Оксана  Валеріївна
        /вчитель  вищої  кваліфікаційної  категорії/

"Досягнення нашої школи – це переможці олімпіад, конкурсів та змагань; це реалізація програм та участь в проектах і це наші вчителі, які віддають свій талант, вміння та майстерність учням.Але найвидатніше досягнення школи – це наші випускники. Саме Ви стали справжнім скарбом, яким пишається школа."

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи
Сєднєва Наталя Володимирівна
  /категорія спеціаліст/

"Ми віримо в те, що кожен хто переступає поріг нашої школи :
- може навчатися. Ми тут, щоб допомогти це зробити;
- може виявляти належну повагу до інших;
- може і повинен нести відповідальність за свою працю та поведінку."

Заступник директора школи з виховної роботи
Зубкова  Наталя  Олександрівна
 /вчитель  першої  кваліфікаційної  категорії/
"...які б реформи в освіті не відбувались - основний фактор полягає в тому, щоб учень отримував радість від спілкування з учителями й ровесниками, відчував себе вільним і відкритим для оточення, знав свої громадянські права й обов'язки і мав можливість застосовувати їх на практиці."

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

Суханова Ірина В’ячеславівна

/ вчитель першої кваліфікаційної категорії/

"НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння."