Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Неділя, 19.11.2017, 02:02

Травневий день із світлими очима

Всміхаючись, ступає на поріг.

Вже рік шкільний лишився за плечима,

І безліч літо простила доріг.

Дзвінок останній – незабутнє свято,

Мов спомин про шкільний веселий час...

І, як завжди, гостей у нас багато,

Здається, зараз місто все  у нас!

Затихнуть пісні, і почнеться урок,

Урок, на який не лунає дзвінок.

Із того уроку не можна втекти

Й оцінку поточну не виправиш ти,

Перерв і канікул у ньому нема,

Хоч може минути і літо, й зима.

І не сорок п’ять він триває хвилин

А довге життя не вгава його плин.

Хай вам ляжуть під ноги щасливі путі,

Горе й лихо хай всіх обминає.

Хай вам буде удача і щастя в житті,

І хай серденько ваше співає.

Шістдесят шостий раз на подвір’ї школи пролунав останній дзвінок, сповістивши про закінчення 2016-2017 навчального року. На святі були присутні і звернулися до всіх з вітальним словом заступник міського голови Передрій Яна Євгеніївна,

спеціаліст відділу освіти Селидівської міської ради Мелікова Тетяна Анатоліївна, настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Андрій Роменський.

Подяка Кавдову

Подяка Старенченку Cергію Юрійовичу, батьку учениці 6-А класу.

Рішенням педагогічної ради школи Похвальними листами було нагороджено 62 відмінника навчання.

Грамоти одержали 7 переможців обласного етапу конкурсів «Проліска», «Створи шедевр», «В об’єктиві натураліста – 2017».

Учні ЗОШ №2, переможці ІІ (обласного) етапу обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр», керівник – Холодна О.І., вчитель російської мови і літератури:

- Васильєв Антон, учень 10 класу,  нагороджений дипломом ІІІ ступеня за веб-сайт, присвячений літературній спадщині письменників-ювілярів «Ф. Достоевский – писатель-юбиляр»;

- Налескіна Діана, учениця 10 класу, нагороджена дипломом І ступеня за відеофільм «Бойцы невидимого фронта»;

- Тихонова Юлія, учениця 10 класу, нагороджена дипломом І ступеня за інтерактивний плакат «Життя та творчість Л. М. Толстого»;

Учень  6-А класу Онищенко Іван визнаний учасником обласного етапу конкурсу  за буктрейлер «В. Короленко «Сліпий музикант».

Навчальний рік вже завершився, тож влаштуємо підпал.