25.10.2019 в Селидівській ЗОШ №2 проведено заняття для вчителів з цивільного захисту та надання долікарської допомоги. Вчитель біології та основ здоров’я Оліферук О.В. та медична сестра Синиця В.В. ознайомили та показали, як діяти та надавати першу медичну допомогу потерпілому, до того як приїде швидка медична допомога. Після навчання було проведено тестування з викладеного матеріалу.

Фото на стор.Фотогалерея

Семінар з питань гігієни праці, медичних оглядів працівників та профілактики професійних захворювань         14.04.2017

Вчителі уважно слухали інформацію головного державного інспектора відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Головного управління Держпраці у Донецькій області Яковенко Олександра Володимировича

В семінарі взяли участь заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні управління гірничого надляду А.В. Мусинський та головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС Головного управління Держпраці у Донецькій області Яковенко О.В.

Відкритий урок на тему

«Безпека праці батьків – моє щасливе майбутнє»

Учні 9-Б класу зустрілися з працівниками Держпраці Пантєлєєвим С.П. - заступником начальника відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Яковенком О.В. - головним державним інспектором відділу нагляду у агропромисловому, житлово-комунальному господарстві та соціально культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Павлюченко С.В. - головним державним інспектором відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, Маруховою А.В. - головним державним інспектором відділу контролю західного напрямку управління з питань праці.

Оксана Валеріївна представила учням спеціалістів Головного управління Держпраці у Донецькій області та повідомила тему, завдання уроку.

Головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв'язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Павлюченко С.В. повідомила учням історію Дня охорони праці та завдання служби.

Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Марухова А.В. розповіла дітям про особливості законодавчого регулювання праці неповнолітніх: особливості оформлення та пільги.

В кінці уроку учні взяли участь у командній грі з перевірці знань «Охорона праці».

Учнів цікавили запитання на які дали відповіді представники Головного управління Держпраці у Донецькій області: Про основні напрямки роботи Головного управління Держпраці у Донецькій області? Основні заходи по зменшенню виробничого травматизму? Які дії необхідно виконувати у разі настання нещасного випадку? Куди необхідно звертатися якщо роботодавець не забезпечує належних умов праці?